Klimaat actief Zwolle

Gecancelled ivm Corona situatie

Graag nodig ik je uit voor een korte uitleg wat wij als Team Klimaat Actief! afgelopen 4 weken hebben gedaan. Dit doen wij op een vrijdagmiddag . Ik laat dit graag zien in de zojuist aangelegde natuurvriendelijke en water robuuste tuin aan van ´t Ende Hof 8 (nieuwbouw aan Nieuwe Deventerweg). Geïnteresseerden zijn van harte welkom. Samen maken we heel Zwolle-Zuid groen 😊.

Na de Corona-crisis; Elke 4 weken organiseren we op vrijdagmiddag om 16:30 een demo-sessie. Dan vertellen we welke resultaten we in die weken hebben bereikt én waar welke acties we in de komende weken willen doen. We krijgen dan graag reacties of dit de juiste dingen zijn of waar we kunnen verbeteren.
Annemiek Wiegman,
Climate Campus | Aanjaagteam Klimaat Actief Zwolle

We zijn als Team Klimaat Actief! bezig met het  “aanjagen” van klimaat actieve initiatieven in de Zwolle.

Ons doel: Zoveel mogelijk Zwollenaren die Klimaat Actief handelen!

Geef een antwoord