Nieuwbouw appartementen

Photoshop impressie van de nieuwbouwplannen naast het rijksmonument.

Met de gemeente publicatie van de officiële stukken op 19 augustus 2020 is het nieuwbouw project aan de Nieuwe Deventerweg 101 en 101-1 een nieuwe fase ingegaan. De gemeente heeft het ontwerp bestemmingsplan wijziging en ontwerp omgevingsvergunning gepubliceerd. Het betreft een appartementencomplex van 3 bouwlagen + nok, vast gebouwd aan “Berkenhove” en pal naast Rijksmonument “Puik” met onderin een commerciële plint  van ongeveer 350M2.

Iedereen mag hierop reageren door een “Zienswijze” in te dienen- voor 29 september 2020.

Een zienswijze indienen
Ben je het niet eens met de voorgenomen nieuwbouwplannen, of maak je je zorgen over de gevolgen van de omvang van dit nieuw te bouwen complex, dan kun je een zienswijze opstellen en deze aangetekend verzenden naar de gemeente Zwolle.

Gezamenlijke zienswijze
Wijkvereniging Oud-Ittersum stelt voor de buurtbewoners een zienswijze op en gaat de wijk in om handtekeningen te verzamelen. We zullen de ondertekende zienswijzen in één pakket aanbieden bij de gemeente Zwolle.

Klik hier om het volledige plan te bekijken en voor meer informatie over onze actie.

Geef een antwoord