Stopzetten analoog tv-signaal

Ittersum, 2 november 2020

Beste deelnemer,

Zoals bekend neemt Stichting CAI De Tweemaster het radio- en tv-signaal af van Ziggo. In 2018 is tijdens de jaarvergadering bekendgemaakt dat Ziggo op termijn landelijk gaat stoppen met het leveren van het analoge tv-signaal.

Vanaf begin 2021 stopt Ziggo met het leveren van het analoge tv-signaal in onze wijk. Vanaf deze datum kunt u dan nog alleen digitaal televisiekijken.

Er zijn twee manieren om gebruik te maken van digitale televisie, namelijk:

  1. Rechtstreeks op de televisie. De nieuwere televisies zijn vaak voorzien van een ingebouwde digitale ontvanger. Er zijn slechts een paar kleine handelingen nodig om de televisie geschikt te maken voor digitale ontvangst.
  2. Via een digitale ontvanger.

Dit is een kastje dat tussen de televisie en de kabel wordt geplaatst. Vervolgens wordt de ontvanger via een SCART- of HDMI-kabel op de televisie aangesloten.

Op maandag 9 november komt een medewerker van Ziggo tussen 10.00 en 18.00 uur bij u langs om vast te stellen welke oplossing bij uw huidige televisie past. Helaas is het voor Ziggo niet mogelijk om een exact tijdstip aan te geven.

Met vriendelijke groet,

Namens het bestuur,

A.J.J. Wever (voorzitter)

Geef een antwoord